Professionell installation av säkerhetssystem

Välkommen till Svesab Security, ledande leverantör av säkerhetssystem i Mälardalen. För oss innebär säkerhetsteknik en kombination av inbrottslarm, passersystem samt kameraövervakning, där alla delar enkelt ska kunna användas och administreras.

Kontakta oss

Hur kan vi hjälpa dig?

Övervakningskamera på en glasvägg

Skicka oss ett meddelande

Namn

E-post

Telefonnummer

Meddelande

Placeholder

Per-Olof Engman

VD

0766-114 218 peo@svesabsecurity.se
Placeholder

Martin Danèl

Säkerhetsansvarig

0768-030 838 martin@svesabsecurity.se
Placeholder

Micha Danèl

Projektledare

0766-550 516 micha@svesabsecurity.se
Placeholder

Ignacio Jimenez

Säljare

0708-808 465 ignacio@svesabsecurity.se
Placeholder

Niklas Jöngren

Säljare

073-870 06 18 niklas@svesabsecurity.se
Placeholder

Sanny Falk

Säkerhetstekniker

08-622 55 61 sanny@svesabsecurity.se
Placeholder

Anders Lanvald

Säkerhetstekniker

08-622 55 61 anders@svesabsecurity.se
Placeholder

Daniel Lindstrand

Säkerhetstekniker

08-622 55 61 daniel@svesabsecurity.se